Biz Kimiz

Danista Capital Partners 2008 yılında yerli ve yabancı yatırımcılara kurumsal finansman, değerleme ve modelleme, halka arz danışmanlığı, özelleştirme danışmanlığı, yapılandırılmış finansman & proje finansmanı, ECA (Export Credit Agency) uluslararası ticaret ve ekipman alımı için kredi finansmanı ve finansal yeniden yapılandırma danışmanlığı konularında hizmet vermek üzere kurulmuştur.

Kendi alanında uzmanlaşmış tecrübeli bir kadro ile hizmet vermekte olan Danista Capital Partners bugüne kadar başarıyla tamamlamış olduğu 100’den fazla projesi ile sektörde haklı ve saygın bir yer edinmiştir.

Danista Capital Partners yerli ve yabancı finansal kurumlarda çalışmış, her biri konusunda uzmanlaşmış çok tecrübeli profesyoneller ile müşterilerine en iyi hizmeti vermektedir.

Kuruluşundan bu yana, dünyanın ve Türkiye’nin önde gelen birçok şirket ve grubu ile birbirinden önemli projeler gerçekleştiren Danista Capital Partners, özel sermaye fonları, mali, hukuki ve teknik danışmanlık şirketleri ve yerli yabancı birçok finans kuruluşu ile sürekli işbirliği içindedir.

Danista Capital Partners, Türkiye temsilcisi olduğu uluslararası danışmanlık firması Kreston International ile global firmalara Türkiye pazarında ve Türk firmaların da Kreston üyeleri ile birlikte uluslararası pazarlarda 125’ten fazla ülkede 700 ofisi ve 25.000’den fazla profesyonel çalışanı ile danışmanlık ve kurumsal finansman hizmetlerini bir paket olarak tek elden verme kapasitesine sahiptir.

Danista Capital Partners kurulduğu günden bu yana 3.4 milyar ABD Doları tutarında işlem hacmine aracılık etmiş olmanın haklı gururu ile sektörde saygın bir yer edinmiştir.